Zasilacz Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 1200W Platinum (TPG-1200F-P)
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 1200W Platinum |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 1200W Platinum
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake PS-TPG-0750FPCGEU-S zasilacz do komputera | 670 zł |
Thermaltake Zasilacz Toughpower Grand RGB Sync 750W Mod.(80+ Gold, 4xPEG, | 496 zł |
Zasilacz Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W (PS-TPG-0750FPCGEU-S) | 495 zł |
Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W 80+ Gold Czarny | 519 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Toughpower Grand Platinum
Ceny na Thermaltake Toughpower Grand Platinum |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 650W Platinum | od 452 zł | 19 oferty | ||
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 750W Platinum | od 498 zł | 12 oferty | ||
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 1200W Platinum | od 495 zł | 11 oferty |
Polecamy