Zasilacz Thermaltake Toughpower PF1 PF1 850W
Wideo 12Zdjęcia 6 |
Thermaltake Toughpower PF1 PF1 850W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Toughpower PF1 PF1 850W
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Toughpower PF1 850W Platinum zasilacz do komputera PC PS-TPD-0 | 673 zł |
Thermaltake zasilacz - Toughpower PF1 850W 80+Platinum KZTTKZ850000001 | 666 zł |
Thermaltake zasilacz - Toughpower PF1 850W 80+Platinum 66655 | 704 zł |
Zasilacz Thermaltake Toughpower PF1 850W (PS-TPD-0850FNFAPE-1) | 677 zł |
Thermaltake zasilacz - Toughpower PF1 850W 80+Platinum 66655 | 666 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Toughpower PF1
Ceny na Thermaltake Toughpower PF1 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower PF1 PF1 650W | od 547 zł | 10 oferty | ||
Thermaltake Toughpower PF1 PF1 750W | od 602 zł | 10 oferty | ||
Thermaltake Toughpower PF1 PF1 850W | od 666 zł | 11 oferty | ||
Thermaltake Toughpower PF1 PF1 1050W | od 938 zł | 7 oferty | ||
Thermaltake Toughpower PF1 PF1 1200W | od 960 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →