Zasilacz Thermaltake Smart BM1 BM1 700W (PS-SPD-0700MNSABx-1)
Zdjęcia 6 |
Thermaltake Smart BM1 BM1 700W 2020 rokSmart |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Thermaltake Smart BM1
Ceny na Thermaltake Smart BM1 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart BM1 BM1 500W | od 292 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake Smart BM1 BM1 600W | od 289 zł | 13 oferty | ||
Thermaltake Smart BM1 BM1 700W | od 328 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →