Zasilacz Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 750W
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 750W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Toughpower iRGB PLUS
Ceny na Thermaltake Toughpower iRGB PLUS |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 750W | od 797 zł | 2 oferty | ||
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 850W | od 831 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 1050W | od 1 272 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 1000W | od 1 137 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 1200W | od 1 239 zł | 9 oferty | ||
Thermaltake Toughpower iRGB PLUS iRGB Plus 1250W | od 1 678 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →