Zasilacz Thermaltake Toughpower PF3 PF3 750W
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Thermaltake Toughpower PF3 PF3 750W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Toughpower PF3 PF3 750W
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Toughpower PF3 0750W Gen 5 ATX 30 PCIe Gen 5 Ready Smart Zero | 712 zł |
Thermaltake Zasilacz Toughpower Grand PF3 750W Fmod 80+ Platinum 14cm Gen5 | 716 zł |
Thermaltake Zasilacz Toughpower Grand PF3 750W Fmod 80+ Platinum 14cm Gen5 | 758 zł |
Thermaltake Zasilacz Toughpower Grand PF3 750W Fmod 80+ Platinum 14cm Gen5 | 716 zł |
Thermaltake, Grand Pf3, 750 W, Czarny | 772 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Toughpower PF3
Ceny na Thermaltake Toughpower PF3 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower PF3 PF3 750W | od 712 zł | 8 oferty | ||
Thermaltake Toughpower PF3 PF3 850W | od 786 zł | 8 oferty | ||
Thermaltake Toughpower PF3 PF3 1050W | od 889 zł | 9 oferty | ||
Thermaltake Toughpower PF3 PF3 1200W | od 921 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →