Zasilacz Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 850W (PS-TPD-0850F3FAGE-2)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 850W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Toughpower GF2 ARGB
Ceny na Thermaltake Toughpower GF2 ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 650W | od 516 zł | 8 oferty | ||
Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 750W | od 576 zł | 10 oferty | ||
Thermaltake Toughpower GF2 ARGB GF2 ARGB 850W | od 649 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →