Obiektyw Sony 70-200mm f/4.0 G FE Macro OSS II (SEL70200G2)
Zdjęcia 55 |
Sony 70-200mm f/4.0 G FE Macro OSS II |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów SonyNauka odczytywania danych obiektywu za pomocą skrótów w jego nazwie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony 70-200mm f/4.0 G FE Macro OSS II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony FE 70200 mm F4 G OSS II Pełnoklatkowy Teleobiektyw Zmiennoogniskowy z | 7 886 zł |
Sony FE 70-200 mm f/4 G OSS II (SEL70200G2.SYX) Rabat 1000 zł na telekonwe | 9 439 zł |
Obiektyw Sony FE 70-200 mm f/4 G OSS II (SEL70200G2.SYX) - Raty , Darmowa | 9 443 zł |
Obiektyw Sony FE 70-200mm F4 Macro G OSS II - SEL70200G2 + Rabat 1000 zł n | 9 439 zł |
Sony FE 70-200 f/4.0 Macro G II OSS (SEL70200G2)« karta prezentowa na CEWE | 9 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →