Obiektyw Fujifilm 18-55mm f/2.8-4.0 XF OIS Fujinon
Wideo 13Zdjęcia 23 |
Fujifilm 18-55mm f/2.8-4.0 XF OIS Fujinon |
|
Mocowanie światła do aparatów bezlusterkowych z mocowaniem Fujifilm X, obejmujące wymagany zakres ogniskowych 18-55 mm (lub odpowiednik pełnej klatki 27-82,5 mm). Najważniejszym elementem programu obiektywów jest pływająca przysłona f / 2.8-4, która jest o pół stopnia wyższa niż w przypadku większości obiektywów kitowych na rynku. Skrót OIS w rozszerzonej nazwie modelu oznacza, że „uniwersalny” wyposażony jest we wbudowany stabilizator obrazu.
Obiektyw wykorzystuje złożoną konstrukcję „14 elementów w 10 grupach”. Trzy z nich są asferyczne, jeden kolejny wykonany jest ze szkła niskodyspersyjnego. W rezultacie dziecko Fuji rysuje ostry obraz z otwartego otworu przysłony. Szczyt szczegółowości osiąga się przy przysłonie do f / 5,6-8. Obiektyw wykazuje również dobrą ochronę przed odblaskami i jest odporny na aberracje chromatyczne z hukiem. Ogniskowanie modelu jest wewnętrzne - podczas procesu ogniskowania żadna zewnętrzna część nie obraca się ani nie porusza. Obiektyw dodaje 330 g masy „netto” korpusowi bezlusterkowca Fuji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujifilm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujifilm.
Kup Fujifilm 18-55mm f/2.8-4.0 XF OIS Fujinon
Wszystkie ceny 7 →Fujifilm Fujinon XF18-55mmF28-4 R LM OIS obiektyw czarny 16276479 | 2 575 zł |
Obiektyw Fujifilm Fujinon Fujifilm X 18-55 mm F/2.8 LM OIS OEM R | 3 493 zł |
FujiFilm Fujinon XF 18-55 mm f/2.8-4 R LM OIS (w magazynie!) - Dostawa GRA | 2 690 zł |
Fujinon XF 18-55 mm f/2.8-4 R LM OIS OEM | 2 048 zł |
Fujinon XF 18-55 mm f/2.8-4 R LM OIS OEM | 1 975 zł |
Obiektyw Fujinon XF 18-55mm f/2,8-4 R LM OIS wersja OEM - Raty , Darmowa d | 1 899 zł |
Obiektyw FujiFilm Fujinon XF 18-55 mm f/2.8-4 R LM OIS | 2 999 zł |