Obiektyw Fujifilm 18-120mm f/4.0 XF LM PZ WR
Zdjęcia 4 |
Fujifilm 18-120mm f/4.0 XF LM PZ WR |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Sekrety znakowania obiektywów FujiKombinacja znaków w nazwie obiektywu ujawnia wszystkie jego tajniki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujifilm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujifilm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fujifilm 18-120mm f/4.0 XF LM PZ WR
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fujifilm FUJINON XF18-120mmF4 LM PZ WR czarny 16780224 | 3 518 zł |
FujiFilm Fujinon XF 18-120 mm f/4 LM PZ WR - Dostawa GRATIS! | 3 999 zł |
Fujifilm Fujifilm XF18-120mm F4 LM PZ WR Black 16780224 | 4 599 zł |
Obiektyw Fujinon XF 18-120 mm f/4 LM PZ WR - Raty , Darmowa dostawa | 4 299 zł |
Obiektyw FUJIFILM Fujinon XF 18-120 mm f/4.0 LM PZ WR | Bezpłatny transpor | 3 999 zł |
Fujinon XF 18-120mm f/4.0 LM PZ WR « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę | 4 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →