Obiektyw Fujifilm 60mm f/2.4 XF R Macro Fujinon
Wideo 19Zdjęcia 10 |
Fujifilm 60mm f/2.4 XF R Macro Fujinon |
|
Solidny obiektyw makro od pionierów systemu bezlusterkowców Fujifilm X. Model pojawił się na sklepowych półkach już w 2012 roku. Siła obiektywu tkwi w ostrości i mikrokontraście obrazu oraz miękkim i plastycznym bokeh. Wszystko dzięki maksymalnemu otworowi przysłony f/2.8 wraz z 9-listkową konstrukcją przysłony. W trybie makro Fuji XF 60mm F2.4 R Macro skupia się na odległości 26 cm od płaszczyzny matrycy i zapewnia maksymalny współczynnik fotografowania 1:2.
Obiektyw wykorzystuje układ optyczny 10 elementów w 8 grupach, zainstalowany jest cichy silnik automatycznego systemu ustawiania ostrości, a na korpusie przewidziany jest osobny pierścień do ustawiania przysłony. Model jest zmontowany w obudowie z dużą ilością metalowych części, ale jego waga to tylko 215 g. Wymiary obiektywu to 64x71 mm (odpowiednio średnica i długość). Oddzielna linia cieszy, że wraz z modelem można zastosować niedrogie filtry fotograficzne o małej średnicy 39 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujifilm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujifilm.
Kup Fujifilm 60mm f/2.4 XF R Macro Fujinon
FujiFilm Fujinon XF 60 mm f/2.4 R Macro (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 2 899 zł |
Obiektyw Fujinon XF 60mm f/2,4 R Macro - Raty , Darmowa dostawa | 2 849 zł |
Obiektyw Fujifilm Fujinon XF 60 mm f/2.4 R Macro | 2 899 zł |
Fujinon XF 60mm f/2.4 R Macro « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o war | 3 499 zł |