SSD Samsung PM983 MZQLB960HAJR 960 GB
Samsung MZQLB960HAJR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM983 MZQLB960HAJR 960 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG PM983 Enterprise SSD 960 GB internal 2.5" MZQLB960HAJR-00007 MZQLB | 1 072 zł |
Dysk SSD Samsung PM983 960GB U.2 NVMe TLC 3D-NAND | MZQLB960HAJR | 1 014 zł |
Samsung PM983 (MZ1LB1T9HALS-00007) MZ1LB1T9HALS-00007 | 1 491 zł |
Samsung PM983 (MZ1LB1T9HALS-00007) MZ1LB1T9HALS-00007 MZ1LB1T9HALS-00007 | 1 491 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung PM983 MZQLB960HAJR
Ceny na Samsung PM983 MZQLB960HAJR |
---|---|---|---|---|
Samsung PM983 MZQLB960HAJR 960 GB | od 1 014 zł | 4 oferty | ||
Samsung PM983 MZQLB1T9HAJR 1.92 TB | od 1 674 zł | 2 oferty | ||
Samsung PM983 MZQLB7T6HMLA 7.68 TB | od 7 647 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →