SSD Samsung PM1653 MZILG1T9HCJR 1.92 TB
Zdjęcia 5 |
Samsung MZILG1T9HCJR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Samsung PM1653 MZILG1T9HCJR
Ceny na Samsung PM1653 MZILG1T9HCJR |
---|---|---|---|---|
Samsung PM1653 MZILG960HCHQ 960 GB | od 1 231 zł | 2 oferty | ||
Samsung PM1653 MZILG1T9HCJR 1.92 TB | od 2 066 zł | 2 oferty | ||
Samsung PM1653 MZILG3T8HCLS 3.84 TB | od 3 497 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →