Umywalka REA Denis 610 REA-U1896 610 mm
Zdjęcia 8 |
REA Denis 610 REA-U1896 610 mm615 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Denis 610 REA-U1896 610 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
REA-U8470 Umywalka nablatowa 46,5x33,5cm Belinda Black Matt Slim | 399 zł |
Rea Umywalka Nablatowa Denis Black MAT | 569 zł |
REA-U3690 Umywalka blatowaDenis Black Matt | 569 zł |
Modyfikacje REA Denis 610 REA-U1896
Ceny na REA Denis 610 REA-U1896 |
---|---|---|---|---|
REA Denis 610 REA-U1896 610 mm | od 399 zł | 3 oferty | ||
REA Denis 615 REA-U4800 615 mm | od 299 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →