Smartfon Poco M4 Pro 64 GB / 6 GB
Wideo 34Zdjęcia 16 | Wkrótce w sprzedaży 188 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.43; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v3; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 85; ОС: Android 11.0; Model procesora: Helio G96; Procesor (GHz): 2.05; GPU: ARM Mali-G57 MC2; Pamięć RAM (GB): 6; Typ RAM: LPDDR4x dodaj do listymoje listy |
Poco M4 Pro 64 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 399 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Helio G96
Aparat:3 moduły, 64 MP, + 8 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:180 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Poco M (średnie)Porównaj w tabeli →
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 969 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 499 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 499 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 475 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 666 zł
6.43 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 499 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 429 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 477 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 868 zł
6.43 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
Wideo recenzje
Xiaomi Poco M4 Pro 5G - Hardware
13 lutego 20228 004 przegląd
Recenzja Xiaomi POCO M4 Pro 5G. Test wydajnego smartfona za niecałe 1200 złotych
19 czerwca 20225 512 przegląd
POCO M4 PRO | Tani, dobry, NIEPOTRZEBNY | RECENZJA
14 grudnia 202133 988 przegląd
POCO M4 Pro 5G #shorts
23 grudnia 2021105 335 przegląd
POCO M4 Pro 5G. Przemalowane Redmi Note 11
13 grudnia 202111 362 przegląd
POCO M4 Pro recenzja - 5 rzeczy które musisz wiedzieć przed zakupem
13 grudnia 202113 624 przegląd
POCO M4 Pro ANTUTU | Test
14 lutego 2022311 przegląd
koko koko POCO M4 Pro 5G spoco
13 grudnia 202157 700 przegląd
Poco M4 Pro 5g Game Turbo | Voice Changer | like @RaiStar | Cartoon Voice Poco In ff gameplay
16 czerwca 20229 977 przegląd
UNBOXING POCO M4 PRO WITH YIN!
3 kwietnia 20223 878 przegląd
Poco M4 Pro 4G free fire gameplay test 3 finger Handcam | 1st time cs Ranked handcam gameplay ff
16 grudnia 20223 923 przegląd
POCO M4 Pro 5G Unboxing & Initial Impressions ⚡ || In Telugu ||
8 marca 2022526 przegląd
POCO X4 5G and POCO M4 Pro IS HERE! Unboxing and Hands on!
28 lutego 20221 885 przegląd
Poco M4 Pro Unboxing 2023|| Poco M4 Pro 4G# Update 2023 Review
24 lutego 20232 294 przegląd
POCO M4 Pro 5G - These Features Surprised Me At This Price (Cameras, Pubg, Call Of Duty)
10 listopada 20211 734 przegląd
POCO M4 PRO UNBOXING AND FULL REVIEW || POCO M4 PRO GAMING TEST @ms2bplay
6 marca 20231 299 przegląd
Poco M4 Pro 5G Unboxing & First Look (Malayalam)
18 marca 2022430 przegląd
Unlock the Secret To Perfect Headshots in Free Fire with Poco M4 Pro
9 maja 2023562 przegląd
Poco M4 PRO 5G #unboxing | #bestsmartphoneunder15000 | #pocom4pro5g
20 marca 2023733 przegląd
99% Headshot for Mobile on Poco M4 Pro 5g My Setting ⚙️ HUD + DPI + SEN (FREE FIRE HIGHLIGHTS)
23 listopada 2022203 przegląd
White444 90% Headshot Rate+ memes ⚡ Ranked Full Gameplay | Poco m4 Pro iphone 13 Free Fire
13 sierpnia 2023122 przegląd
Reficul 33, perfect setting poco m4 pro
24 stycznia 2024313 przegląd
Poco M4 Pro - Smartphone For $220 - Unboxing And Review
3 grudnia 2021296 przegląd
Poco M4 Pro 4G Miui 14.0.3.0 New Update | Poco M4 Pro 4G Android 13 Update | Poco M4 Pro 4G Update.
1 lipca 2023297 przegląd
POCO M4 Pro Unboxing | 90Hz FHD+ AMOLED |64MP | 33W | MediaTek Helio G96 | #shots | BK TECH&VLOG
8 października 2022141 przegląd
POCO M4 Pro Unboxing: First impressions + Huawei Mate 20 Pro
22 marca 2022161 przegląd
POCO M4 Pro 5G | POCO M4 Pro 5G Review, Unboxing | POCO M4 Pro 5G Price in Bangladesh
9 listopada 2021512 przegląd
Poco M4 pro 4g phone unboxing After 75 day used Bangla review good or bad parformance test
29 października 20222 958 przegląd
Poco M4 Pro Unboxing and Review -1 Month Later
25 stycznia 20221 389 przegląd
Xiaomi Poco M4 Pro 5G - Unboxing and Detailed Walkthrough
29 stycznia 2022630 przegląd
Poco M4 Pro 5G Unboxing, Setup, Reset
1 marca 20223 742 przegląd
Poco M4 Pro 5G Unboxing 120Hz Display 33W Fast Charging Helio G96 #shorts #pocom4pro5g
6 marca 2022388 przegląd
POCO M4 PRO UNBOXING AND FIRST LOOKS
2 marca 2022137 przegląd
POCO M4 pro 5g unboxing
26 stycznia 20221 573 przegląd
Modyfikacje Poco M4 Pro
Ceny na Poco M4 Pro |
---|---|---|---|---|
Poco M4 Pro 64 GB / 6 GB | od 188 zł |
Poco M4 Pro 128 GB / 6 GB | od 666 zł | 5 oferty | ||
Poco M4 Pro 256 GB / 8 GB | od 868 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 178 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 537 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 748 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 619 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 323 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 022 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g