Płyta główna MSI PRO Z690-A DDR4
Wideo 28Zdjęcia 6 |
Dobrze wyposażona i stosunkowo przystępna cenowo, topowa, wielofunkcyjna płyta główna 2021 ATX oparta na flagowym chipsecie Intel Z690. Wyposażony w gniazdo procesora LGA 1700 i w pełni kompatybilny z 2/4/6/10/12/16-rdzeniowymi procesorami Intel Core i9 / i7 / i5 / i3 / Pentium 12. generacji (rdzeń Alder Lake, 10 nm). Wyposażony w złącza slotowe do instalacji pamięci RAM DDR4 (maksymalnie do 128 GB w układzie 4x32 GB).
Obsługuje ultraszybki interfejs systemowy PCI-E Gen5 (tylko gniazdo x16 używane do instalacji kart graficznych). Posiada potężny cyfrowy 16-fazowy podsystem zasilania procesora, którego elementy mocy dodatkowo wyposażono w efektowne aluminiowe radiatory. Może pracować przez długi czas przy dużym obciążeniu komputerów wielowątkowych lub gier. Potrafi stać się niezawodną podstawą dla domowej stacji roboczej (renderowanie fotorealistycznych obrazów 3D, przetwarzanie wideo UltraHD / 4K / 8K, różne problemy obliczeniowe). Ponadto płyta główna MSI PRO Z690-A DDR4 w pełni obsługuje funkcje przetaktowywania i zainteresuje entuzjastów. Dzięki wzmocnionej płytą stalową PCI-E Gen5 x16, nadaje się do instalacji masywnych kart graficznych. Wyposażony w szybki kontroler LAN 2.5GbE Intel I225-V, obsługuje do czterech dysków SSD M.2 (tylko PCI-E Gen4).
Kup MSI PRO Z690-A DDR4
Płyta główna MSI PRO Z690-A DDR4 | 1 250 zł |
Płyta główna MSI PRO Z690-A DDR4 | 1 250 zł |
Modyfikacje MSI PRO Z690-A DDR4
Ceny na MSI PRO Z690-A DDR4 |
---|---|---|---|---|
MSI PRO Z690-A DDR4 | od 1 250 zł | 3 oferty | ||
MSI PRO Z690-A WIFI DDR4 | od 480 zł | 5 oferty | ||
MSI PRO Z690-A WIFI | od 1 010 zł | 4 oferty |