Router MikroTik wAP R ac (RBwAPGR-5HacD2HnD)
MikroTik wAP R ac
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:867 Mb/s
Anteny i sygnał:25 dBm, 4 antena(y), niewymienne
Uruchamia RouterOS na poziomie 4.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne wAP R ac
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik wAP R ac
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik RBWAPGR-5HACD2HND - wAP R ac z 4-rdzeniowym procesorem 710 MHz 12 | 596 zł |
MikroTik (RBwAPGR-5HacD2HnD) Mikrotik wAP R ac 867 Mbit/s Biały Obsługa Po | 663 zł |
MikroTik wAP R ac (RBwAPGR-5HacD2HnD) | 532 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Small weatherproof Dual Band 2.4 / 5 GHz wireless ac | 711 zł |
Mikrotik - wAP R AC - RBwAPGR-5HacD2HnD RBWAPGR-5HACD2HND | 425 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →