Antena do routera MikroTik mANT 19s
Zdjęcia 5 |
MikroTik mANT 19s |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik mANT 19s
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik mANT 19s antena sieciowa RP-SMA 19 dBi MTAS-5G-19D120 | 430 zł |
MIKROTIK MikroTik mANT 19s | Antena sektorowa | MTAS-5G-19D120, 5GHz, 19dB | 477 zł |
Antena MikroTik mANT 19s sektorowa (MTAS-5G-19D120) | 475 zł |
MikroTik, mANT 19s, Antena sektorowa, MTAS-5G-19D120, 5GHz, 19dBi | 615 zł |
MikroTik mANT 19s sektorowa MTAS-5G-19D120 | 443 zł |
MIKROTIK MTAS-5G-19D120 MANT 19S SECTOR ANTENNA 5GHZ 19DBI 120DEG | 493 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →