Antena do routera Ubiquiti AirMax Omni 2G-10 (AMO-2G10)
Ubiquiti AirMax Omni 2G-10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti AirMax Omni 2G-10
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti Sieć/router AMO-2G10 | 865 zł |
Antena UBIQUITI AMO-2G10 | 719 zł |
Ubiquiti, AMO-2G10, Antena dookólna, airMAX, 2,4GHz, 10dBi | 1 177 zł |
Dookólna UBIQUITI AMO-2G10 NET-PAN-UQI-082 | 769 zł |
Antena UBIQUITI AMO-2G10 | 769 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →