Антена для роутера Cisco AIR-ANT2547V-N
Фото 3 |
Cisco AIR-ANT2547V-N |
|
Для 2.4 ГГц посилення становить 4 dBi.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco AIR-ANT2547V-N
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cisco Aironet Dual Omni antena 24 GHz 4dBi / 5 GHz 7 dBi AIR-ANT2547V-N= | 1 586 zł |
AIR-ANT2547V-N - 2,4 GHz 4dBi/5 GHz 7dBi, Dwuzakresowa dookólna, Kolor bia | 551 zł |
Cisco 24 GHZ 4DBI/5 GHZ 7DBI DUAL AIR-ANT2547V-N | 2 849 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Cisco 2,4 GHz 4dBi/5 GHz 7dBi Dual Band Omni Antenna N | 1 297 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →