Antena do routera Cisco AIR-ANT2547V-N
Zdjęcia 3 |
Cisco AIR-ANT2547V-N |
|
Dla 2,4 GHz wzmocnienie wynosi 4 dBi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cisco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cisco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cisco AIR-ANT2547V-N
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cisco Aironet Dual Omni antena 24 GHz 4dBi / 5 GHz 7 dBi AIR-ANT2547V-N= | 1 592 zł |
AIR-ANT2547V-N - 2,4 GHz 4dBi/5 GHz 7dBi, Dwuzakresowa dookólna, Kolor bia | 551 zł |
Cisco 24 GHZ 4DBI/5 GHZ 7DBI DUAL AIR-ANT2547V-N | 2 799 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Cisco 2,4 GHz 4dBi/5 GHz 7dBi Dual Band Omni Antenna N | 1 297 zł |
Cisco Antena AIR-ANT2547V-N | 1 288 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →