Antena do routera Ubiquiti AirMax Sector 5G-16-120
Ubiquiti AirMax Sector 5G-16-120 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti AirMax Sector 5G-16-120
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Antena sektorowa, Ubiquiti, airMAX, 5GHz, 16dBi, AM-5G16-120 | 497 zł |
Antena Ubiquiti AM-5G16-120 | 325 zł |
Ubiquiti Networks AM-5G16-120 antena Antena sektorowa 16 AM-5G16-120 | 372 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Ubiquiti AirMax Sector 5GHz 16dBi 120° Antena RPSMA | 467 zł |
Ubiquiti Am-5g16-120 Antenna Biały | 408 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →