Antena do routera Ubiquiti Horn 5-45
Zdjęcia 6 |
Ubiquiti Horn 5-45 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti Horn 5-45
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti Networks prismap-5 45 155 dbi anteny 155 dBi 515 585 45 biała 081 | 111 zł |
Antena UBIQUITI Horn-5-45 | 330 zł |
Ubiquiti HORN-5-45 Antena sektorowa airMAX Horn, 5GHz, 45 stopni | 463 zł |
Ubiquiti Networks HORN-5-45 antena Antena tubowa 15,5 dBi HORN-5-45 | 352 zł |
Antena UBIQUITI Horn-5-45 | 330 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →