Antena do routera Ubiquiti RocketDish 5G-34 (RD-5G34)
Ubiquiti RocketDish 5G-34 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti RocketDish 5G-34
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kierunkowa UBIQUITI RD-5G34 NET-PAN-UQI-086 | 1 459 zł |
Ubiquiti Networks airMAX antena Antena kierunkowa 34 dBi RD-5G34 | 1 361 zł |
Antena Ubiquiti Kierunkowa antena paraboliczna (RD-5G34) | 1 380 zł |
Ubiquiti Networks airMAX antena Antena kierunkowa 34 dBi RD-5G34 | 1 363 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →