Antena do routera Qoltec 4G LTE 30 dBi Outdoor (57014)
Zdjęcia 3 |
Qoltec 4G LTE 30 dBi Outdoor |
|
Temperatura pracy od -20 do +85.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Qoltec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Qoltec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Qoltec 4G LTE 30 dBi Outdoor
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qoltec Antena 4G LTE dookólna | 30dBi | wewnętrzno-zewnętrzna NUQOLANTW057 | 83 zł |
Qoltec Antena 4G LTE dookólna | 30dBi | wewnętrzno-zewnętrzna 49931 | 83 zł |
Antena Qoltec Antena sieciowa Qoltec 57014 (57014) | 75 zł |
Dookólna antena 4G LTE QOLTEC 57014 | 83 zł |
Qoltec Antena 4G LTE dookólna DUAL | 30dBi | wewnętrzno-zewnętrzna (0NC) | 91 zł |
Dookólna antena 4G LTE QOLTEC 57014 | 96 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →