Antena do routera Cisco AIR-ANT2524DG-R
Zdjęcia 3 |
Cisco AIR-ANT2524DG-R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cisco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cisco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cisco AIR-ANT2524DG-R
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cisco Antena AIR-ANT2524DG-R 4dBi Omni-directioneel AIR-ANT2524DG-R= | 402 zł |
Antena Cisco Cisco Antena/2.4 GHz 2 dBi/5GHz 4 dBi Dipole | 194 zł |
Antena Cisco AIR-ANT2524DW-R | 176 zł |
Cisco 24 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant Blk RP-TNC AIR-ANT2524DB-R= | 150 zł |
Cisco 24 GHZ 2DBI/5 GHZ 4 DBI DIPOL Nowa sprzedaż detaliczna AIR-ANT2524DW | 226 zł |
Cisco Antena AIR-ANT2524DG-R | 176 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →