Antena do routera Ubiquiti RocketDish 5G-31 ac (RD-5G31-AC)
Ubiquiti RocketDish 5G-31 ac |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti RocketDish 5G-31 ac
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RD-5G31-AC antena satelitarna RD-5G31-AC | 1 682 zł |
Ubiquiti RocketDish 5G-31-AC 5GHz AirMax | 1 486 zł |
Kierunkowa UBIQUITI RD-5G31-AC NET-PAN-UQI-087 | 1 369 zł |
Antena UBIQUITI RocketDish AC | 1 369 zł |
Ubiquiti, RD-5G31-AC, Antena kierunkowa, RocketDish, 5GHz, 31dBi | 2 094 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →