Antena do routera MikroTik mANT30 PA
MikroTik mANT30 PA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik mANT30 PA
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik RouterBoard mANT30 - antena - WI-Fi - 30 dBi - zewnętrzna mocowan | 812 zł |
MikroTik RouterBoard mANT30 | 987 zł |
Antena MIKROTIK mANT30 | 960 zł |
MikroTik, mANT30 PA, Antena kierunkowa, MTAD-5G-30D3-PA, 5GHz, 30dBi | 951 zł |
Antena MIKROTIK mANT30 | 960 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →