SSD Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCC1T6TFS-1BC1ZAB 1.6 TB
Micron MTFDKCC1T6TFS-1BC1ZAB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCC1T6TFS-1BC1ZAB 1.6 TB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MICRON - SSD ENTERPRISE 7450 Max 1600 GB NVME U3 15 mm MTFDKCC1T6TFS-1BC1Z | 2 282 zł |
Micron 7450 MAX U.3 1600 GB PCI Express 4.0 MTFDKCC1T6TFS-1BC1ZABYYR | 1 966 zł |
Dysk SSD Micron 7450 MAX 1.6TB U.3 (15mm) NVMe Gen4 MTFDKCC1T6TFS-1BC1ZABY | 2 108 zł |
Micron Dysk SSD Micron 7450 MAX 1.6TB U.3 (15mm) NVMe Gen4 MTFDKCC1T6TFS-1 | 2 099 zł |
Dysk serwerowy Micron 7450 MAX 1.6TB 2.5'' PCI-E x4 Gen 4 NVMe (MTFDKCC1T6 | 2 056 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCC1T6TFS-1BC1ZAB
Ceny na Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCC1T6TFS-1BC1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB800TFS-1BC1ZAB 800 GB | od 1 257 zł | 4 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCC1T6TFS-1BC1ZAB 1.6 TB | od 1 966 zł | 8 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB1T6TFS-1BC1ZAB 1.6 TB | od 1 333 zł | 6 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB3T2TFS-1BC1ZAB 3.2 TB | od 3 267 zł | 10 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB6T4TFS-1BC1ZAB 6.4 TB | od 6 125 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →