SSD Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB6T4TFS-1BC1ZAB 6.4 TB (MTFDKCB6T4TFS-1BC1ZABYY)
Micron MTFDKCB6T4TFS-1BC1ZAB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB6T4TFS-1BC1ZAB
Ceny na Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB6T4TFS-1BC1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB800TFS-1BC1ZAB 800 GB | od 1 257 zł | 4 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCC1T6TFS-1BC1ZAB 1.6 TB | od 1 966 zł | 6 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB1T6TFS-1BC1ZAB 1.6 TB | od 1 333 zł | 5 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB3T2TFS-1BC1ZAB 3.2 TB | od 3 267 zł | 11 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB6T4TFS-1BC1ZAB 6.4 TB | od 6 125 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →