SSD Kingston XS1000 XS1000/2000G 2 TB
Zdjęcia 4 |
Kingston XS1000/2000G 1 TB2 TB |
|
Najnowocześniejsza pamięć zewnętrzna o dużej prędkości roboczej i wytrzymałej kieszeni zewnętrznej. Należy do średniego segmentu cenowego i jest przedstawicielem specjalistycznej linii XS, w której Kingston produkuje niedrogie i nowoczesne przenośne dyski SSD o doskonałym stosunku wymiarów urządzenia do dostępnej pamięci. W tym przypadku mówimy o miniaturowym urządzeniu ważącym 29 gramów, które jest nieco większe od zwykłego pendrive'a, a jednocześnie może poszczycić się rezerwą pamięci od 1 do 2 TB.
Zaprojektowany dla fotografów, operatorów kamer, twórców oprogramowania, twórców treści i innych użytkowników, którzy regularnie muszą przesyłać, kopiować i archiwizować duże ilości danych. Kingston XS1000 jest wyposażony w dwustronny kabel USB 3.2 Gen 2x2, który ułatwia podłączenie do nowoczesnych komputerów stacjonarnych i laptopów. Maksymalna prędkość odczytu wynosi około 1000 MB/s, a prędkość zapisu około 1050 MB/s.
Producent zapewnia, że urządzenie jest kompatybilne z różnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows i MacOS, zapewniając pełną funkcjonalność na szerokiej gamie typów urządzeń, w tym laptopach, komputerach stacjonarnych, smartfonach, tabletach, konsolach do gier itp. Dla optymalnej wydajności jest konieczne, aby urządzenia obsługiwały interfejs USB 3.2 Gen 2 i sterowniki UASP. W przeciwnym razie o ostatecznej prędkości nie będzie decydował sam dysk, ale gadżet, do którego jest podłączony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston XS1000 XS1000/2000G 2 TB
Wszystkie ceny 12 →Kingston XS1000 2 TB SSD zewnętrzny dysk SSD USB 32 Gen 2 przenośny dysk S | 629 zł |
Kingston XS1000 External SSD USB 3.2 Gen 2 - 2TB | 604 zł |
Kingston Dysk SSD XS1000 2TB USB3.2 Gen2x2 Zewnętrzny DGKINZGT20XS100 | 612 zł |
Kingston SSD XS1000 2TB HD-SSDZ-KNG-010 | 609 zł |
Kingston Dysk SSD XS1000 2TB USB3.2 Gen2x2 Zewnętrzny DGKINZGT20XS100 | 618 zł |
Modyfikacje Kingston XS1000 XS1000/2000G
Ceny na Kingston XS1000 XS1000/2000G |
---|---|---|---|---|
Kingston XS1000 XS1000/1000G 1 TB | od 377 zł | 16 oferty | ||
Kingston XS1000 XS1000/2000G 2 TB | od 599 zł | 13 oferty |