SSD Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB1T6TFS-1BC1ZAB 1.6 TB (MTFDKCB1T6TFS-1BC1ZABYY)
Micron MTFDKCB1T6TFS-1BC1ZAB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB1T6TFS-1BC1ZAB 1.6 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD PCIE 16TB 7450 Max U3/MTFDKCB1T6TFS MICRON MTFDKCB1T6TFS-1BC1ZABYYR | 1 885 zł |
Micron SSD 7450 MAX NVMe U.3 1600GB HD-PCIE-MTE-002 | 1 709 zł |
Dysk serwerowy Micron 7450 MAX 1.6TB 2.5'' PCI-E x4 Gen 4 NVMe (MTFDKCB1T6 | 1 699 zł |
Micron 7450 MAX U.3 1600 GB PCI Express 4.0 MTFDKCB1T6TFS-1BC1ZABYYR | 1 333 zł |
Micron 7450 MAX U.3 1600 GB PCI Express 4.0 MTFDKCB1T6TFS-1BC1ZABYYR | 1 333 zł |
Modyfikacje Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB1T6TFS-1BC1ZAB
Ceny na Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB1T6TFS-1BC1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB800TFS-1BC1ZAB 800 GB | od 1 257 zł | 4 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCC1T6TFS-1BC1ZAB 1.6 TB | od 1 966 zł | 8 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB1T6TFS-1BC1ZAB 1.6 TB | od 1 333 zł | 5 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB3T2TFS-1BC1ZAB 3.2 TB | od 3 267 zł | 10 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB6T4TFS-1BC1ZAB 6.4 TB | od 6 125 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →