SSD Micron 7450 MAX U.3 15mm MTFDKCC6T4TFS-1BC1ZAB 6.4 TB
Micron MTFDKCC6T4TFS-1BC1ZAB 6.4 TB12.8 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7450 MAX U.3 15mm MTFDKCC6T4TFS-1BC1ZAB 6.4 TB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MICRON - SSD ENTERPRISE 7450 Max 6400GB NVME U3 15MM MTFDKCC6T4TFS-1BC1ZAB | 7 263 zł |
Micron SSD 7450 MAX NVMe U.3 15mm 6400GB HD-PCIE-MTE-008 | 6 407 zł |
Dysk SSD Micron 7450 MAX 6.4TB U.3 (15mm) NVMe Gen4 MTFDKCC6T4TFS-1BC1ZABY | 6 425 zł |
Micron Dysk SSD Micron 7450 MAX 6.4TB U.3 (15mm) NVMe Gen4 MTFDKCC6T4TFS-1 | 6 434 zł |
Micron 7450 MAX U.3 6400 GB PCI Express 4.0 MTFDKCC6T4TFS-1BC1ZABYYR | 6 032 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Micron 7450 MAX U.3 15mm MTFDKCC6T4TFS-1BC1ZAB
Ceny na Micron 7450 MAX U.3 15mm MTFDKCC6T4TFS-1BC1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 MAX U.3 15mm MTFDKCC6T4TFS-1BC1ZAB 6.4 TB | od 6 032 zł | 8 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 15mm MTFDKCC12T8TFS-1BC1ZABYYR 12.8 TB | od 12 876 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →