Szlifierka Metabo WE 15-125 Quick 600448000
Metabo WE 15-125 Quick 600448000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo WE 15-125 Quick 600448000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo Metabo Szlifierka kątowa 125mm 1500w we 15-125 quick | 895 zł |
Szlifierka Metabo WE 15-125 Quick (600448000) | 859 zł |
Szlifierka kątowa METABO, 1500W, 125 mm, WE 15-125 QUICK | 750 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →