Болгарка Metabo WE 15-125 Quick 600448000
Metabo WE 15-125 Quick 600448000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WE 15-125 Quick 600448000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Metabo Metabo Szlifierka kątowa 125mm 1500w we 15-125 quick | 895 zł |
Szlifierka Metabo WE 15-125 Quick (600448000) | 859 zł |
Szlifierka kątowa METABO, 1500W, 125 mm, WE 15-125 QUICK | 750 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →