Logitech G915 Lightspeed Wireless Tactile Switch
Wideo 21Zdjęcia 8 |
Logitech G915 Lightspeed Wireless Tactile Switch |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G915 Lightspeed Wireless Tactile Switch
Wszystkie ceny 19 →Logitech G 915 Lightspeed Mechaniczna klawiatura do gier z klawiszami GL-T | 1 027 zł |
LOGITECH Klawiatura bezprzewodowa LOGITECH G915 Lightspeed Czarny US międz | 779 zł |
Logitech G915 Tactile KL-G-LOG-078 | 878 zł |
Klawiatura LOGITECH G915 Tactile RGB | 769 zł |
Klawiatura LOGITECH G915 Tactile RGB | 769 zł |
Niskoprofilowa mechanika
Logitech G915 Lightspeed to bezprzewodowa pełnowymiarowa klawiatura do gier z niskoprofilowymi przełącznikami mechanicznymi. Do wyboru są trzy markowe mikroprzełączniki: GL Tactile z dotykowym sprzężeniem zwrotnym, GL Clicky z dotykowym i dźwiękowym sprzężeniem zwrotnym i wreszcie GL Linear z liniowym przesuwem. Skok klawisza jest skrócony: 1,5 mm do naciśnięcia i 2,7 do oporu. Siła nacisku jest standardowa dla mechaników - 50 g.
Blask metalu
Podstawa Logitech G915 Lightspeed jest wykonana z metalu, dzięki czemu klawiatura jest wytrzymała i cienka (tylko 2,2 cm). To rozwiązanie jest optymalnym kompromisem dla tych, którzy przyzwyczaili się do niskoprofilowych klawiatur notebooków, ale jednocześnie chcą uzyskać wszystkie zalety mechaniki (wyraźne wyczucie klawiszy, szybki powrót do pozycji wyjściowej i wytrzymałość).
Na PC, laptop lub tablet
Logitech G915 Lightspeed ma trzy opcje łączności: przewodowo za pomocą kabla USB podczas ładowania, bezprzewodowo przez radio USB z minimalnym opóźnieniem zaledwie 1 ms dzięki technologii Lightspeed (dla komputerów stacjonarnych) oraz przez Bluetooth dla laptopa lub tabletu. Możesz przełączać się między wieloma kontrolowanymi urządzeniami w locie. Wbudowany akumulator wystarcza na 30 godzin pracy przy maksymalnej jasności.
Makra gier
Logitech G915 Lightspeed to konfigurowalny Lightsync RGB z 16,8 milionami kolorów. Możesz dostosować jasność i tryb blasku za pomocą zastrzeżonej aplikacji Logitech G HUB. Z jego pomocą makra są przypisywane do pięciu dodatkowych klawiszy G do gry - trzy profile makr są jednocześnie przechowywane w pamięci. Dostępne są również dedykowane klawisze do odtwarzania muzyki i poręczna rolka głośności. Jest bezprzewodowy Logitech G915 Lightspeed i tańsza przewodowa wersja G815 Lighsync.
Modyfikacje Logitech G915 Lightspeed Wireless
Ceny na Logitech G915 Lightspeed Wireless |
---|---|---|---|---|
Logitech G915 Lightspeed Wireless Clicky Switch | od 740 zł | 6 oferty | ||
Logitech G915 Lightspeed Wireless Linear Switch | od 740 zł | 5 oferty | ||
Logitech G915 Lightspeed Wireless Tactile Switch | od 769 zł | 20 oferty |