Igrovoy podkładka Logitech G PowerPlay (943-000110)
Wideo 14Zdjęcia 5 |
Logitech G PowerPlay |
|
Wbudowany system ładowania bezprzewodowego Powerplay umożliwia ładowanie zgodnych myszy, nawet gdy są w użyciu.
W zestawie dwa rodzaje powierzchni: tkanina i plastik.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech G PowerPlay
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LOGITECH Podkładka pod mysz z funkcją ładowania LOGITECH Powerplay 943-000Logitech Powerplay to podkładka pod mysz umożliwiająca jednoczesne jej ładowanie.Korzy MediaMarkt.plZłóż skargę | 449 zł |
Logitech G POWERPLAY Wireless Charging System | 471 zł |
Logitech Power Play Gaming Mouse Pad MY-P-LOG-008LOGITECH POWER PLAY GAMING MOUSE PAD Wprowadzając technologie POWERPLAY™ i LIGHTSPEED™, Logitech G usunął przeszkody na drodz... więceje do wydajnego grania bezprzewodowego Komputronik.plZłóż skargę | 464 zł |
Podkładka LOGITECH Powerplay Wireless Charging SystemWprowadzając technologie POWERPLAY i LIGHTSPEED, Logitech G usunął przeszkody na drodze do wydajnego grania bezprzewodowego Electro.plZłóż skargę | 449 zł |
Podkładka LOGITECH Powerplay Wireless Charging SystemWprowadzając technologie POWERPLAY i LIGHTSPEED, Logitech G usunął przeszkody na drodze do wydajnego grania bezprzewodowego Avans.plZłóż skargę | 449 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Logitech G Series (gamingowe)
od 175 zł
gamingowe, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, USB A, Bluetooth, radiowe, 20 – 20000 Hz, 45 Ohm, akumulator: do 18 h, z etui ładującym + nadajnik
od 120 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, radiowa, z pamięcią, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, czujnik 12000 DPI
od 674 zł
do zabawy, mechaniczna, kombinowana, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa / przewodowa, USB, kompaktowa (ANSI), bez bloku Num, klawisze dodatkowe: 8, podświetlenie, Podświetlenie RGB
od 437 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, radiowe, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 39 Ohm, akumulator: do 29 h
od 98 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, z pamięcią, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, podświetlenie RGB, czujnik 8000 DPI
od 160 zł
do zabawy, membranowa, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, klawisze dodatkowe: 9, podświetlenie, wodoodporność, Podświetlenie RGB
od 449 zł
do gier, 344x321x4 mm, wierzch tkanina, spód tworzywo sztuczne, podświetlenie, ładowanie bezprzewodowe
od 441 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, odpinany kabel, 3.5 mm, 2x 3.5 mm, USB A, 2 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 35 Ohm, akumulator: z etui ładującym + do komputera, 1,5 m - do telefonu
od 400 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, radiowa / przewodowa, USB A, przyciski: 4, programowalne, + rolka przewijania, czujnik 25600 DPI, ładowanie bezprzewodowe
od 184 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, kompaktowa (ANSI), bez bloku Num, podświetlenie, port USB
od 68 zł
do gier, 340x280x3 mm, powłoka control, wierzch tworzywo sztuczne, spód guma
od 799 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, 3.5 mm, Bluetooth, radiowe, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 38 Ohm, akumulator: do 50 h
od 586 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, radiowa / przewodowa, USB A, z pamięcią, przyciski: 4, programowalne, + rolka przewijania, czujnik 32000 DPI, ładowanie bezprzewodowe
od 399 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, kompaktowa (ANSI), bez bloku Num, klawisze dodatkowe: 2, podświetlenie, Podświetlenie RGB
od 180 zł
do gier, bardzo duże XL, 900x400x3 mm, powłoka speed / control, wierzch tkanina, spód guma
od 360 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, radiowa / przewodowa, USB A, przyciski: 6, programowalne, + rolka przewijania, czujnik 25600 DPI, ładowanie bezprzewodowe
od 580 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, kompaktowa (ANSI), bez bloku Num, klawisze dodatkowe: 2, podświetlenie, Podświetlenie RGB
Wideo recenzje
Logitech G Powerplay Review (Wireless Charging That Uses Black Magic)
6 sierpnia 201728 863 przegląd
Unboxing Logitech Powerplay Wireless Charging System
3 grudnia 2020677 przegląd
A Pad That Charges Your Mouse - Logitech G PowerPlay Review!
16 września 20179 923 przegląd
Unboxing Logitech G502 X PLUS Lightspeed Wireless Gaming Mouse + G POWERPLAY Charging Mousepad
4 października 20237 004 przegląd
Logitech Powerplay Charging System Review!
25 grudnia 201712 731 przegląd
Mouse Pad That Charges Your Mice Wirelessly - Logitech PowerPlay Quick Review
6 września 201713 623 przegląd
Review der Logitech G915 Tastatur, G502 Maus und dem Powerplay Mauspad
12 maja 20212 653 przegląd
Logitech Powerplay Review! An Amazing But Expensive Accessory
10 lutego 20201 824 przegląd
How POWERPLAY wireless charging works
6 grudnia 202091 333 przegląd
Logitech G PowerPlay: Unlimited Wireless Mouse Battery!
19 stycznia 201841 053 przegląd
The Logitech G Powerplay 2019 Definitive Review
15 sierpnia 201910 232 przegląd
Wireless CHARGING for Gaming Mice? -- Logitech G PowerPlay Review
16 sierpnia 2017352 267 przegląd
Logitech G903 Mouse and POWERPLAY Mousepad Review
25 maja 201832 724 przegląd
LOGITECH G POWERPLAY and G703 LIGHTSPEED REVIEW
15 września 201712 741 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 359 zł
do gier, 370x320x7.9 mm, wierzch tworzywo sztuczne, spód guma, podświetlenie, ładowanie bezprzewodowe
od 29 zł
do gier, duża, 450x400x2 mm, powłoka control, wierzch tkanina, spód guma, szyte
od 15 zł
tradycyjny, 260x220x3 mm, wierzch tkanina, spód silikon, poduszka pod nadgarstek
od 60 zł
do gier, duża, 450x400x5 mm, wierzch tkanina, spód guma, szyte
od 40 zł
do gier, bardzo duże XL, 800x300x2 mm, powłoka speed / control, wierzch tkanina, spód guma, szyte
od 266 zł
do gier, bardzo duża, 930x400x4 mm, powłoka control, wierzch tkanina, spód guma, podświetlenie, szyte