Игровой килимок Logitech G PowerPlay (943-000110)
Відео 14Фото 5 |
Logitech G PowerPlay |
|
Вбудована система бездротової зарядки Powerplay дозволяє заряджати сумісні мишки навіть під час їх використання.
Два типи поверхні в комплекті: тканинний і пластиковий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech G PowerPlay
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LOGITECH Podkładka pod mysz z funkcją ładowania LOGITECH Powerplay 943-000Logitech Powerplay to podkładka pod mysz umożliwiająca jednoczesne jej ładowanie.Korzy MediaMarkt.plПоскаржитись | 449 zł |
Logitech G POWERPLAY Wireless Charging System | 471 zł |
Logitech Power Play Gaming Mouse Pad MY-P-LOG-008LOGITECH POWER PLAY GAMING MOUSE PAD Wprowadzając technologie POWERPLAY™ i LIGHTSPEED™, Logitech G usunął przeszkody na drodz... щеe do wydajnego grania bezprzewodowego Komputronik.plПоскаржитись | 464 zł |
LOGITECH Powerplay Wireless Charging System EWR2 943-000110 | 555 zł |
System ładowania bezprzewodowego POWERPLAYSystem ładowania bezprzewodowego POWERPLAY Rewolucja w graniu Wprowadzając technologie POWERPLAY i LIGHTSPEED, Logitech G usu... щеnął przeszkody na drodze do wyda... EmpikПоскаржитись | 496 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Logitech G Series (ігрові)
від 175 zł
ігрові, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, накладні, закриті, бездротові, USB A, Bluetooth, радіоканал, 20 – 20000 Гц, 45 Ом, акумулятор: до 18 год, з кейсом + передавач
від 120 zł
ігрова мишка, бездротова, радіо, з пам'яттю, кнопки: 5, програмовані, + колесо, сенсор 12000 DPI
від 677 zł
ігрова, механічна, комбінована, бездротова, Bluetooth / радіо / дротова, USB, компактна (ANSI), без блоку Num, дод. клавіш: 8, підсвічування, RGB підсвічування
від 437 zł
ігрові, накладні, закриті, бездротові, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 39 Ом, акумулятор: до 29 год
від 86 zł
ігрова мишка, дротова, USB A, з пам'яттю, кнопки: 5, програмовані, + колесо, RGB підсвічування, сенсор 8000 DPI
від 160 zł
ігрова, мембранна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, дод. клавіш: 9, підсвічування, захист від вологи, RGB підсвічування
від 449 zł
игровой, 344x321x4 мм, верх тканина, низ пластик, підсвічування, бездротова зарядка
від 359 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, знімний кабель, 3.5 мм, 2х3.5 мм, USB A, 2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 35 Ом, акумулятор: з кейсом + для ПК, 1.5 м — для телефону
від 400 zł
ігрова мишка, бездротова, радіо / провідна, USB A, кнопки: 4, програмовані, + колесо, сенсор 25600 DPI, бездротова зарядка
від 184 zł
ігрова, механічна, дротова, USB, компактна (ANSI), без блоку Num, підсвічування, USB-порт
від 799 zł
накладні, закриті, комбіновані, 3.5 мм, Bluetooth, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 38 Ом, акумулятор: до 50 год
від 569 zł
ігрова мишка, бездротова, радіо / провідна, USB A, з пам'яттю, кнопки: 4, програмовані, + колесо, сенсор 32000 DPI, бездротова зарядка
від 399 zł
ігрова, механічна, дротова, USB, компактна (ANSI), без блоку Num, дод. клавіш: 2, підсвічування, RGB підсвічування
від 206 zł
игровой, дуже великий, 900x400x3 мм, покриття speed / control, верх тканина, низ гума
від 360 zł
ігрова мишка, бездротова, радіо / провідна, USB A, кнопки: 6, програмовані, + колесо, сенсор 25600 DPI, бездротова зарядка
від 200 zł
ігрова, механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, USB-порт
Відеоогляди
Logitech G Powerplay Review (Wireless Charging That Uses Black Magic)
6 серпня 201728 863 перегляда
Unboxing Logitech Powerplay Wireless Charging System
3 грудня 2020677 переглядів
A Pad That Charges Your Mouse - Logitech G PowerPlay Review!
16 вересня 20179 923 перегляда
Unboxing Logitech G502 X PLUS Lightspeed Wireless Gaming Mouse + G POWERPLAY Charging Mousepad
4 жовтня 20237 004 перегляда
Logitech Powerplay Charging System Review!
25 грудня 201712 731 перегляд
Mouse Pad That Charges Your Mice Wirelessly - Logitech PowerPlay Quick Review
6 вересня 201713 623 перегляда
Review der Logitech G915 Tastatur, G502 Maus und dem Powerplay Mauspad
12 травня 20212 669 переглядів
Logitech Powerplay Review! An Amazing But Expensive Accessory
10 лютого 20201 824 перегляда
How POWERPLAY wireless charging works
6 грудня 202091 333 перегляда
Logitech G PowerPlay: Unlimited Wireless Mouse Battery!
19 січня 201841 053 перегляда
The Logitech G Powerplay 2019 Definitive Review
15 серпня 201910 232 перегляда
Wireless CHARGING for Gaming Mice? -- Logitech G PowerPlay Review
16 серпня 2017352 267 переглядів
Logitech G903 Mouse and POWERPLAY Mousepad Review
25 травня 201832 724 перегляда
LOGITECH G POWERPLAY and G703 LIGHTSPEED REVIEW
15 вересня 201712 741 перегляд
Як вибрати килимок для мишки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 359 zł
игровой, 370x320x7.9 мм, верх пластик, низ гума, підсвічування, бездротова зарядка
від 129 zł
игровой, дуже великий, 900x400x4 мм, покриття speed, верх тканина, низ гума
від 60 zł
игровой, великий, 450x400x5 мм, верх тканина, низ гума, прошитий
від 40 zł
игровой, дуже великий, 800x300x2 мм, покриття speed / control, верх тканина, низ гума, прошитий
від 266 zł
игровой, дуже великий, 930x400x4 мм, покриття control, верх тканина, низ гума, підсвічування, прошитий
від 119 zł
игровой, великий, 450x400x3 мм, покриття speed / control, верх тканина, низ гума, прошитий