Logitech G815 Lightsync RGB Tactile Switch
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Logitech G815 Lightsync RGB Tactile Switch |
|
Wysokiej jakości pełnowymiarowa klawiatura do gier z charakterystycznymi przełącznikami mechanicznymi GL Tactile, rolką głośności, obsługą makr i połączeniem kablowym USB. Do zalet tego modelu należy również wyjątkowo solidna konstrukcja (stalowa podstawa + aluminiowa obudowa typu Skeleton), wbudowana pamięć do przechowywania ustawień oraz sterowane oświetlenie RGB LED Logitech Lightsync.
Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, skierowany do zapalonych graczy i e-sportowców. Klawiatura Logitech G815 Lightsync RGB Tactile Switch została zaprojektowana jako niezbędny element Twojego sukcesu na najwyższym poziomie zawodów e-sportowych dzięki wyjątkowej niezawodności, szybkiej reakcji i precyzyjnej dotykowej informacji zwrotnej. Charakterystyka przełączników GL Tactile jest idealna dla konkurencyjnych strzelanek (Counter-Strike, Fortnite, Overwatch, Apex Legends, Warface, PUBG i więcej).
Spersonalizowany system oświetlenia Logitech Lightsync pozwala wizualnie podświetlić ważne klawisze lub wizualnie podkreślić przynależność gracza do określonej drużyny. Efekty i animacje poświaty, ponowne przypisanie klawiszy i niestandardowe makra można dostosować za pomocą oprogramowania Logitech HUB. Klawiatura jest wyposażona w przelotowy port USB 2.0, za pomocą którego można podłączyć słuchawki, pendrive lub ładować gadżety.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G815 Lightsync RGB Tactile Switch
Wszystkie ceny 18 →Logitech G 815 mechaniczna klawiatura gamingowa dotykowy przełącznik klawi | 816 zł |
LOGITECH Klawiatura przewodowa LOGITECH G815 Lightsync Czarny US międzynar | 569 zł |
Logitech G815 LIGHTSYNC RGB GL Tactile - US - Klawiatura gamingowa - Angie | 692 zł |
LOGITECH 920-008992 | 886 zł |
Klawiatura LOGITECH G815 RGB | 569 zł |
Modyfikacje Logitech G815 Lightsync RGB
Ceny na Logitech G815 Lightsync RGB |
---|---|---|---|---|
Logitech G815 Lightsync RGB Clicky Switch | od 709 zł | 3 oferty | ||
Logitech G815 Lightsync RGB Linear Switch | od 649 zł | 10 oferty | ||
Logitech G815 Lightsync RGB Tactile Switch | od 299 zł | 19 oferty |