Klawiatura
Logitech G815 Lightsync RGB Clicky Switch
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Logitech G815 Lightsync RGB Clicky Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech G815 Lightsync RGB Clicky Switch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Logitech G815 Lightsync Rgb Mechanical Gaming Keyboard Gl Clicky Mechanicz | 709 zł |
Klawiatura LOGITECH G815 Clicky RGB | 710 zł |
Klawiatura LOGITECH G815 Clicky RGB | 710 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Logitech G815 Lightsync RGB
Ceny na Logitech G815 Lightsync RGB |
---|---|---|---|---|
Logitech G815 Lightsync RGB Clicky Switch | od 709 zł | 3 oferty | ||
Logitech G815 Lightsync RGB Linear Switch | od 649 zł | 10 oferty | ||
Logitech G815 Lightsync RGB Tactile Switch | od 299 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →