Klawiatura
Logitech G815 Lightsync RGB Linear Switch
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Logitech G815 Lightsync RGB Linear Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech G815 Lightsync RGB Linear Switch
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LOGITECH Klawiatura przewodowa LOGITECH G815 Lightsync Czarny US międzynar | 649 zł |
Logitech G815 Linear KL-G-LOG-076 | 749 zł |
Klawiatura LOGITECH G815 Linear RGB | 649 zł |
Logitech G815 GL Linear Czarny | 659 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Logitech G815 Lightsync RGB
Ceny na Logitech G815 Lightsync RGB |
---|---|---|---|---|
Logitech G815 Lightsync RGB Clicky Switch | od 709 zł | 3 oferty | ||
Logitech G815 Lightsync RGB Linear Switch | od 649 zł | 11 oferty | ||
Logitech G815 Lightsync RGB Tactile Switch | od 299 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →