Pendrive Lexar JumpDrive S60 128 GB (LJDS060128G-BNBNG)
Zdjęcia 6 |
Lexar JumpDrive S60 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lexar JumpDrive S60
Ceny na Lexar JumpDrive S60 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive S60 16 GB | od 19 zł | 3 oferty | ||
Lexar JumpDrive S60 32 GB | od 23 zł | 5 oferty | ||
Lexar JumpDrive S60 64 GB | od 27 zł | 5 oferty | ||
Lexar JumpDrive S60 128 GB | od 49 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →