Klocki Lego Pop Village Celebration 41255
Zdjęcia 8 |
Lego Pop Village Celebration 41255 2020 rokTrolls World Tour |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Pop Village Celebration 41255
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lego LEGO Trolls Przyjęcie w popowej wiosce 41255 | 211 zł |
LEGO Trolls Przyjęcie w popowej wiosce (41255) | 600 zł |
LEGO Trolls World Tour, klocki Przyjęcie w popowej wiosce, 41255 | 700 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →