Garnek Klausberg KB-7525
Zdjęcia 4 |
Klausberg KB-7525 6.2 l10 l |
|
Uchwyt pokrywki posiada wbudowany dozownik, który służy do nalewania oliwy lub wina.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7525
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7525 24 cm | 119 zł |
GARNEK MARMURKOWY 6,2L 24cm KLAUSBERG KB-7525 | 119 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7525 24 cm | 119 zł |
Edenberg Garnek marmurowy z pokrywką Klausberg KB 7525 6.2L na indukcję 24 | 119 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Klausberg KB-7525
Ceny na Klausberg KB-7525 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7525 | od 114 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7526 | od 148 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →