Słuchawki
Jabra Evolve 20 Stereo USB-A UC SE (4999-829-409)
Zdjęcia 8 |
Jabra Evolve 20 Stereo USB-A UC SE 2021 rokEvolve |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve 20 Stereo USB-A UC SE
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Evolve 20SE UC Stereo | 193 zł |
Jabra Słuchawki Evolve 20 Stereo UC Leatherette ATJABVP00000393 | 230 zł |
Nauszne Jabra Evolve 20 Stereo UC SL-BZ-JAB-009 | 239 zł |
Słuchawki nauszne JABRA Evolve 20 UC | 230 zł |
Jabra Słuchawki z mikrofonem Evolve 20SE Stereo UC, USB-C 108952 | 256 zł |
pokaż 15 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości słuchawek Jabra Evolve 20 Stereo USB-A UC SE:
- Obsługa technologii ujednoliconej komunikacji
- Evolve 20 Stereo MS — zoptymalizowany pod kątem Microsoft Lync
PolecamyPorównaj w tabeli →