Навушники
Jabra Evolve 20 Stereo USB-A UC SE (4999-829-409)
Фото 8 |
Jabra Evolve 20 Stereo USB-A UC SE 2021 рікEvolve |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve 20 Stereo USB-A UC SE
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jabra Evolve 20SE UC Stereo | 193 zł |
Jabra Słuchawki Evolve 20 Stereo UC Leatherette ATJABVP00000393 | 230 zł |
Nauszne Jabra Evolve 20 Stereo UC SL-BZ-JAB-009 | 239 zł |
Słuchawki nauszne JABRA Evolve 20 UC | 230 zł |
Jabra Słuchawki z mikrofonem Evolve 20SE Stereo UC, USB-C 108952 | 256 zł |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості навушників Jabra Evolve 20 Stereo USB-A UC SE:
- Підтримка технології уніфікованих комунікацій
- Evolve 20 Stereo MS - модель оптимізована для роботи з Microsoft Lync
РекомендуємоПорівняти в таблиці →