Procesor Intel Xeon Scalable Silver 3rd Gen 4314
Intel Xeon Scalable Silver 3rd Gen 4314 Xeon 4314Xeon 4316 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon Scalable Silver 3rd Gen 4314
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel S4189 XEON SILVER 4314 Taca 16 x 24 135 W CD8068904655303 | 3 112 zł |
Intel Xeon Silver 2.4 GHz processor Procesor - 16 rdzeni - 2.4 GHz - Intel | 2 787 zł |
Intel Xeon Silver 4314 procesor 2,4 GHz 24 MB CD8068904655303 | 3 343 zł |
Procesor serwerowy Intel Xeon Silver 4314, 2.4 GHz, 24 MB, OEM (CD80689046 | 3 020 zł |
Intel Xeon Silver 4314 16 Cores 32 Threads 2.40GHz CPU 24MB LGA4189 DDR4-2 | 2 396 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Intel Xeon Scalable Silver 3rd Gen
Ceny na Intel Xeon Scalable Silver 3rd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Scalable Silver 3rd Gen 4314 | od 2 396 zł | 15 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Silver 3rd Gen 4316 | od 4 611 zł | 3 oferty |
Polecamy