Procesor Intel Core i9 Alder Lake i9-12900F BOX
Wideo 7Zdjęcia 2 |
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900F BOX |
|
Architektura hybrydowa, która łączy wysokowydajne (rdzenie o wysokiej wydajności) i energooszczędne (rdzenie o efektywnej wydajności). Obsługuje standard DDR5 i interfejs PCI Express 5.0.
Rdzenie o wysokiej wydajności to rdzenie o wysokiej wydajności zdolne do jednoczesnego wykonywania do dwóch wątków obliczeniowych. Wydajny rdzeń — energooszczędne rdzenie nie obsługują technologii Hyper-Threading i są zaprojektowane do obsługi obciążeń w tle.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i9 Alder Lake i9-12900F BOX
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Taca CPU/Core i9-12900F 510GHZ LGA1700 7235330 | 3 592 zł |
Intel Core i9-12900F Alder Lake Procesor - 12 rdzeni - 2.4 GHz - Intel LGA | 2 125 zł |
INTEL Procesor Core i9-12900 F BOX 2,4GHz, LGA1700 | 2 241 zł |
Intel Core i9-12900F BOX (BX8071512900F) | 2 086 zł |
Intel Core i9-12900F procesor 30 MB Smart Cache Pudełko BX8071512900F | 2 456 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Alder Lake
Ceny na Intel Core i9 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900 BOX | od 2 249 zł | 11 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900F BOX | od 2 086 zł | 11 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900K BOX | od 1 699 zł | 22 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KF BOX | od 1 614 zł | 12 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KF OEM | od 1 645 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900K OEM | od 1 755 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KS BOX | od 2 276 zł | 9 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KS OEM | od 1 699 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →