Procesor Intel Core i9 Alder Lake i9-12900 BOX
Wideo 7Zdjęcia 2 |
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900 BOX |
|
Architektura hybrydowa, która łączy wysokowydajne (rdzenie o wysokiej wydajności) i energooszczędne (rdzenie o efektywnej wydajności). Obsługuje standard DDR5 i interfejs PCI Express 5.0.
Rdzenie o wysokiej wydajności to rdzenie o wysokiej wydajności zdolne do jednoczesnego wykonywania do dwóch wątków obliczeniowych. Wydajny rdzeń — energooszczędne rdzenie nie obsługują technologii Hyper-Threading i są zaprojektowane do obsługi obciążeń w tle.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i9 Alder Lake i9-12900 BOX
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor INTEL Core i9-12900 | 2 780 zł |
Intel Core i9-12900 procesor 30 MB Smart Cache Pudełko BX8071512900 | 2 653 zł |
Procesor INTEL Core i9-12900 BX8071512900 | 2 780 zł |
Intel Core i9-12900 BOX (BX8071512900) | 2 199 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Alder Lake
Ceny na Intel Core i9 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900 BOX | od 2 199 zł | 9 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900F BOX | od 2 073 zł | 11 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900K BOX | od 1 730 zł | 24 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KF BOX | od 1 599 zł | 13 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KF OEM | od 1 757 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900K OEM | od 1 801 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KS BOX | od 2 265 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →