Płyta główna Asus ROG MAXIMUS Z690 HERO (90MB18E0-M0EAY0)
Wideo 17Zdjęcia 10 |
Flagowy model podkręcanej rodziny płyt głównych Asus Republic Of Gamers 2021 ze złączem LGA1700 i topowym chipsetem Intel Z690. Przeznaczony dla wymagających graczy i entuzjastów overclockingu, którzy są w stanie uzyskać maksymalną wydajność poprzez ręczne dostrajanie parametrów kluczowych komponentów systemu. Zaprojektowany do budowy najwyższej jakości komputerów do gier. Gwarantowana kompatybilność z 2/4/6/8/10-rdzeniowymi procesorami Intel Core i9/i7/i5/i3 12.
generacji, Pentium Gold i Celeron (Alder Lake, 10 nm). Wyposażony w wytrzymały 21-fazowy podsystem zasilania (18+2+1) z najwyższej klasy przełącznikami MOSFET (do 90A) i dużymi aluminiowymi radiatorami. Płyta główna Asus ROG MAXIMUS Z690 HERO obsługuje pełną gamę podstawowych i zaawansowanych funkcji podkręcania. Jest w stanie zapewnić stabilną, długotrwałą pracę przetaktowanych procesorów z serii K.
Obsługuje szybki interfejs systemowy PCI-E Gen5 i do czterech szybkich modułów pamięci DDR5 o łącznej pojemności do 128 GB. Wyposażony w pięć portów M.2 dla wysokowydajnych dysków SSD NVMe. Dzięki zestawowi przycisków (FlexKey, Reset, ReTry i Start) oraz wskaźnikowi kodu POST, tablica doskonale nadaje się do użytku na otwartej ławce, na przykład podczas sesji benchmarkingowych.
Kup Asus ROG MAXIMUS Z690 HERO
ASUS ROG MAXIMUS Z690 HERO LGA 1700 Intel Motherboard | 1 460 zł |
ASUS ROG MAXIMUS Z690 HERO - Intel Z690 | 1 658 zł |
ASUS ROG MAXIMUS Z690 HERO DDR5 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 3 299 zł |