Procesor Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10920X BOX (BX8069510920X)
Wideo 16 |
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10920X BOX |
|
72 tory PCI Express 3.0 (z chipsetem)
Po aktualizacji BIOS-u procesory Cascade Lake-X działają na płytach głównych z chipsetem X299.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10920X BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i9-10920X Cascade Lake-X Procesor - 12 rdzeni - 3.5 GHz - Intel | 3 978 zł |
Intel Core i9-10920X BOX (BX8069510920X) | 3 859 zł |
Intel Core I9-10920x 3.5ghz Cpu Szary 1359374/BX8069510920X | 4 208 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Cascade Lake-X
Ceny na Intel Core i9 Cascade Lake-X |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10900X BOX | od 3 137 zł | 10 oferty | ||
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10920X BOX | od 3 859 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10920X OEM | od 3 294 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10940X BOX | od 4 199 zł | 6 oferty | ||
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10980XE BOX | od 4 739 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →